kantrium.com | Finland | InoTour.com | Helsinki

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Аля

Здраствуйте.можно узнать пожалуйста,могут ли не принять в первый класс ребёнка из-за поведения,непоседа? По развитию подходит, а по поведению говорят не подходит?

П'ятниця, 16 березня 2018, 13:05
малахова та

я мать одиначка чі звільняюсь зі сплати за харчування у дітсадку

П'ятниця, 16 березня 2018, 07:22
Марина

 Добрый день! подскажите пожалуйста где можно узнать какая сумма финансирования в месяц на  я/с №77 по ул Садовой? а то почему-то заведующей вечно не хватает денег!!!!

Вівторок, 06 березня 2018, 11:26
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Марино !                                         

Інформація про фінансування ясел-садка №77 щомісячно  висвітлюється на веб-сайті закладу (http://yasli-sad77.jimdo.com/).

Понеділок, 19 березня 2018, 15:28
Кравченко

Здравствуйте. Где можно просмотреть информацию о количестве выделенных денег на питание в саду, кто выиграл торги на 2017-2018гг., как и кто составляет меню детям и несет за это ответственность?

Насколько я понимаю, если торги были проведены и есть победитель, то есть определенная смета, расписанная на год что и когда, в каком количестве/качестве должен поставить поставщик.

Очень надеюсь на ответ, а не как  прошлое мое письмо было проигнорировано.

П'ятниця, 23 лютого 2018, 12:46
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна пані Кравченко  !

Вся інформація щодо закупівлі продуктів харчування для потреб дошкільних начальних закладів управління освіти в розрізі дошкільних навчальних закладів, продуктів харчування та переможців торгів знаходиться на офіційному веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України ProZorro, доступ до якого є вільним та загальнодоступним (https://prozorro.gov.ua/ ).

Відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  примірне двотижневе меню складається на кожен сезон року  та погоджується з Держспоживслужбою у  м.  Херсоні і затверджується керівником закладу дошкільної освіти. Відповідно керівник закладу несе відповідальність за організацію харчування дітей, що обумовлено посадовою інструкцією.

П'ятниця, 02 березня 2018, 11:39
Хорошун Вікторія Вікторівна

шановне управління освіти прошу прийняти міри до вчительки 7А класу школи №47 Олійник ніни василівни, яка дозволяє собі принижувати честь та гідність учнів у присутності всього класу та ще через випадок який трапився не в шкільний час та по за територією школи. на власні очі вона не бачила цього випадку, а знає про нього лише з пліток, які назбирала у дітей. вона як педагог не має жодного права заводити дитину до класу та при всіх принижувати. приміть до неї міри інакше звернуся до інспекції по захисту прав дитини та по захисту прав інвалідів. нехай тепер перед всім класом вибачиться перед моєю дитиною Колотаєвим Сашком. та щоб  більше таких випадків з її боку не було. дякую за порозуміння.

П'ятниця, 23 лютого 2018, 09:00
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Вікторіє Вікторівно !

Згідно зі ст. 26 Закону України „ Про освіту” керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Ураховуючи статтю 52 Закону України „Про освіту”, батьки здобувачів освіти є учасниками освітнього процесу, тому управління освіти направляє Ваше звернення для розгляду, вирішення питання та надання Вам відповіді по суті директорові Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №47 Херсонської міської ради.

Понеділок, 26 лютого 2018, 10:42
Сергей Викторович

Здравствуйте!

Мой ребенок сейчас ходит в садик и по субботам ходит в подготовительный класс в школу №19. За каждое занятие в школе с детей берут по 20 грн., причем никаких платежек не выдают. Учитель просто собирает эти деньги на руки. Правомерно ли это? На основании какого закона требуется оплата и почему не выдаются никакие документы об оплате?

Четвер, 22 лютого 2018, 23:11
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Сергію Вікторовичу!

Зазначений Вами заклад у Херсоні не існує.

Право навчальних закладів надавати платні освітні та інші послуги визначено законами України, що регулюють освітню галузь.

Водночас надходження, отриманні за надання платних послуг мають бути зараховані на спецрахунок. Плата за послуги має бути здійснена у безготівковий спосіб.

За конкретними роз’ясненнями даного питання пропоную Вам звернутися безпосередньо до керівника школи, в якій Ваша дитина відвідує підготовчі курси.

Середа, 28 лютого 2018, 13:53
Кирова Анастасия

Добрый день Юрий Николаевич!!!Обращается к вам коллектив родителей начальных классов школы 56.

Есть ли у нас возможность закрыть школу на карантин хотя бы до  конца недели???Плюс выходные-этого времени будет достаточно чтобы дети начали ходить в школу здоровыми!Некоторые классы закрыты...в некоторых классах по 8 человек.Мы чего ждем?На прошлой недели в разгар гриппа был проведен праздник начальной школы.Толпа была нереальная!!!и 20% толпы -это были дети с соплями и с кашлем!!!!Детей забирают со школы с температурой!!!Чем думает руководство?Разве можно проводить массовые мероприятия с такой ситуацией заболеваемости?Родители бояться засесть на больничные и водят больных детей в школу потому как видете ли из- за праздника дети упустили целую неделю!!!!!В школе много больных детей.Какое право директор берет 6а себя такую ответственность и не закрывают школу хотя бы на несколько  дней.????

Середа, 21 лютого 2018, 15:51
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна  Анастасіє!

Управлінням освіти і керівниками закладів освіти ведеться щоденний моніторинг відсутності дітей у закладах через хворобу.

За даними щоденного моніторингу захворюваності учнів в навчально-виховного комплексу № 56  на 22 лютого поточного року  становить 15%, що показує суттєву тенденцію зменшення хворіючих дітей протягом  тижня, в початковій школі – 12%.

Управлінням освіти рекомендовано керівникам, ураховуючи показники захворюваності в закладі освіти, самостійно приймати управлінське рішення щодо призупинення освітнього процесу в окремих класах. У даному закладі освіти з  20 лютого  призупинено навчальний   процес в  1-Г та 4-А клас,  де більше 30% дітей  відсутні  через  хворобу.

Понеділок, 26 лютого 2018, 13:47
Елена

Скажите пожалуйста, будут ли пересматриваться списки детей идущих в 1класс ? Если дети ходят на курсы при школе и класс сформирован могут ли повлиять новшества по поводу прописки на состав детей в классе?

Середа, 21 лютого 2018, 11:24
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено!

У Законі України «Про освіту» зазначено, що «кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що найбільш доступний до місця проживання дитини». Тому першочергове зарахування до  1 класу мають право діти, які проживають на території обслуговування закладу загальної середньої освіти.

Щодо Вашого повідомлення зазначу, що перші класи будуть сформовані лише 31 серпня п.р. на підставі наказу директора закладу освіти. На сьогодні це лише примірний контингент учнів, батьки яких планують віддати на навчання до конкретного закладу освіти.  

Управління освіти зобов’язало керівників закладів загальної середньої освіти на веб-сайтах розмістити інформацію про закріплений за закладом освіти мікрорайон обслуговування.

П'ятниця, 02 березня 2018, 09:19
Елена

Добрый день, подскажите пожалуйста, где можно ознакомиться с адресной принадлежностью к школе?

Середа, 21 лютого 2018, 08:57
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено!

    Рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради від 29.08.2006 року №386 затверджено закріплені території обліку дітей шкільного віку за  закладами загальної середньо світи.

    Ознайомитись з цією інформацією можна на сайтах закладів загальної середньої освіти, або за телефоном управління освіти 49-22-67.

П'ятниця, 02 березня 2018, 14:33
Фокіна Катерина

Добрый день! Хотелось бы уточнить, на каком основании сотрудники детского сада #7 требуют мед справку при пропусках? Если ребенок не посещал сад несколько дней по семейным обстоятельствам, по причине отьезда и тд. Ведь согласно Указа про санитарный регламент дошкольных учреждения справки были отменены еще в 2016 году! 

П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:56
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Катерино  !

Відповідно до 3 частини 12 розділу Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів персонал закладу дошкільної освіти зобов’язаний здійснювати санітарно-протиепідемічні заходи щодо попередження занесення інфекційних хвороб у організований дитячий колектив.

Як вбачається з пояснення керівника Херсонського ясел-садка № 7 Херсонської міської ради,  у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації батькам дітей, які певний час не відвідували установу, було рекомендовано отримати консультацію педіатра.

Середа, 28 лютого 2018, 09:14
Соколенко Світлана Вікторівна

Чи має право класний керівник один складати акти обстеження проживання  учнів,якщо має то на якій підставі. Читаючи Закони України про Освіту я знайшла тільки це :Стаття 22. Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти 
Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії навчальних закладів, сім'ї і суспільства у вихованні дітей, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам, особам, які їх замінюють. 
Педагогічний патронаж здійснюється соціальними педагогами . За своїм статусом соціальні педагоги належать до педагогічних працівників.

Але якщо в школі немає соціального педагога?

П'ятниця, 16 лютого 2018, 06:45
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Вікторівно!

Згідно з пунктом 2.4 Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.06.2000 №434, класний керівник як організатор учнівського колективу сприяє забезпеченню умов для засвоєння учнями рівня та обсягу освіти, розвиткові їх здібностей, створює умови для організації змістовного дозвілля, в тому числі відповідає і за профілактику бездоглядності.

У рамках співпраці з батьками з виконання завдань навчання та виховання  в учнівському колективі, соціального захисту учнів, класний керівник має вивчати умови проживання школярів, та, за результатом, може складати документ (інформацію або акт в довільній формі).

На виконання Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу  жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення, затвердженого спільним наказом Держкомсім’ї та молоді, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 16.01.2004 № 5/34/24/11,  Положення про психологічну службу системи освіти України, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 03.05.1999 № 127 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009 № 616), у закладах освіти здійснюється  соціально-педагогічна робота та соціально-правовий захист дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

При вивченні ситуації, визначенні потреб дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, необхідні відомості про житлово-побутові умови сім’ї. Також організовується робота тимчасової комісії, до складу якої входить соціальний педагог, психолог, класний керівник. Якщо в закладі освіти відсутній соціальний педагог – його обов’язки покладаються на заступника директора з виховної роботи, психолога чи педагога-організатора  за всіма основними напрямами, що входять до діяльності соціального педагога.

Понеділок, 26 лютого 2018, 10:44
Батьки майбутнього школяра

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, чи правда що з 2018 року до першого класу в школи будуть приймати дітей відповідно територіальної приналежності до школи, тобто при відсутності необхідної прописки, школа може відмовити у зарахуванні до першого класу.

 Якщо це дійсно так, чи є можливість потрапити до школи не за місцем реєстрації?

Середа, 14 лютого 2018, 11:08
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки майбутнього першокласника!

Згідно із Законом України „Про освіту”, за кожною школою закріплена певна територія обслуговування. Діти, які проживають у її межах, досягнувши шестирічного віку отримують місце в цьому закладі.

За наявності вільних місць, якщо класи школи будуть заповнені не на всі 100%, адміністрація може зарахувати туди дитину, яка проживає за межами території обслуговування  даного закладу на підставі загального конкурсу.

П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:11
Мама

Здравствуйте. Прошу Вашей помощи повлиять на администрацию 87 сада и в частности воспитателей старшей группы. В последнее время у нас творится какая-то балалайка беспорядочная. Воспитатели за детьми не смотрят,потому что,как бы по их словам,им не когда ведь заведующая загрузила их тетрадями и журналами. Но это все чепуха. Фонды. Мы регулярно их платим, я понимаю,что это идет как благотворительность и дело каждого платить или нет. Но!!!!!!!До чего дошло.Воспитатель вместо того,чтоб заниматся с детьми в свое рабочее время!!!!!!пишет родителям в вайбер и ТРЕБУЕТ чтоб они немедленно именно в этот день же их принести. А если я не могу в силу сложившейся ситуаций,то воспитатель Хохитва Анна Геннадиевна так и пишет- мне все равно,я свои ложить за вас не бду,чтоб сегодня принесли,где хотите, там и берите. Чтоб мои слова не были пустыми,я все эти ее сообщения на телефоне сохранила. Подходили к ней просились позже сдать-"Нет,заведующая Наталья Васильевна сказала,чтоб я ей деньги завтра с утра сдала. Ее не волнует где я буду брать,а меня не волнует,где их возьмете Вы", - так и сказала. Это детский сад или бюро вымогательств какое-то. Мы всегда все сдаем. Но вот сейчас нету,через неделю аванс будет-отдам. Получается- иди бери кредит,чтоб заведующей благотворительный взнос сдать. Пожалуйста, поговорите с администрацией и в частности с нашей любимой Анной Геннадиевной, обьясните,как нужно себя вести,и чем нужно в рабочее время заниматься. Если в близжайшее время этот вопрос не будет решен и воспитатель не извиниться за свое похабное отношение к людям,то я буду вынуждена доказательства вымогательства денег с родителей отнести в полиции. Надеюсь на Ваше понимание, спасибо

Середа, 14 лютого 2018, 07:20
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна мамо !

Управлінням освіти проведено анкетування батьків вихованців ЗДО
№ 87.

За результатами анкетування визначились наступні результати.

Анкети батьків свідчать про дотримання в старшій групі   вимог чинного законодавства щодо використання добровільних батьківських внесків. Так, з 12 анкет тільки в одній вказано, що гроші передаються через вихователів батьківському комітету, всі інші батьки  відзначили, що батьківськими внесками опікується та надає звіт щодо їх використання батьківський комітет. Всі батьки вважають, що в закладі належним чином вирішуються питання догляду і виховання дітей, присутнє взаємопорозуміння між батьками, вихователями та адміністрацією навчального закладу. Обладнання групи та садочка відповідає вимогам перебування дитини.

З результатами анкетування Ви можете ознайомитися у відділі дошкільної освіти управління освіти за адресою: вул. Воронцовська, 15,
каб. 102.

Разом з тим, враховуючи, що в одній  анкеті зазначено певні недоліки щодо використання добровільних батьківських внесків,  керівнику закладу вказано на необхідність урахування у подальшій роботі вказаних у анкетах зауважень

П'ятниця, 02 березня 2018, 14:26
сотрудники д/с г. Херсона

Уважаемый Юрий Николаевич добрый день ,хотим узнать, когда же мы получим свои зарплаты(новые). От своих руководителей слышим одно и тоже(ещё бухгалтерия не насчитала нам по новому зарплату). Почему-то в прошлом году, когда повысилась минималка, все получили вовремя в январе и по новому. А сейчас что случилось? Наверное много было затрат, когда работало КРУ. Теперь хотите повысчитывать с нас, то что потратили? А за премии вообще отдельное спасибо, курам насмехаться. Мало того, что дали раз за несколько лет, хотя пологается каждый год, по экономии заработной платы. Так хоть бы не позорились или вы думаете в садах одни неучи работают и мы не знаем в каком размере пологается премия на одного сотрудника (в размере одного оклада)это так если вы забыли. Зато себя , со своими заведующими, не обидели. Положили себе в карманы по три, а то и более окладов. Скажите , когда вы перестаньте нас обижать в особенности тех.персонал? Или Вам необходима огласка на всю страну, так мы с большим удовольствием Вам поможем прославиться. Сейчас на телевидении много передач, про честных руководителей. 

Понеділок, 05 лютого 2018, 19:13
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний дописувачу!

На Ваше перше звернення, яке надійшло до управління освіти 19 вересня 2017 року і було відкрито на сайті, Вам була надана відповідь 22.09.2017.

Усі Ваші подальші звернення були аналогічними та дублювали попередні. Відповіді на них надсилалися на вказані Вами електронні адреси.

Оскільки надані відповіді Вас не задовольнили, ми вирішили запросити Вас до управління освіти.

Працівники управління зателефонували на сім номерів телефонів, які були вказані Вами у зверненнях. Проте люди були дуже здивовані та вражені нашими дзвінками, так як, за їхніми словами, ніяких листів на сайт управління вони не надсилали, також вони були дуже обурені тим, що Ви скористалися їх телефонними номерами, без їх відома. Серед них виявилися навіть телефонні номери дітей.

Тому, для того, щоб вжити відповідних заходів, у разі підтвердження порушення законодавчих прав технічного персоналу конкретного садочка, просимо Вас надіслати Ваш дійсний телефонний номер, або завітати до управління освіти. Про зручний для Вас час просимо завчасно повідомити працівників управління освіти зателефонувавши  за номером: 49 50 20.

Якщо ж у подальшому звернення будуть носити декларативний характер та не містити жодних підтверджуючих фактів, вони не будуть розміщуватися на сайті управління освіти.

П'ятниця, 09 лютого 2018, 14:44
Скворцова Ирина Владимировна

Добрый вечер скажите пожалуйста имеет ли право администрация 24 школы не набирать детей в первый класс следующего года если мы не умеем читать и писать. Почему на каждом собрании нам объясняют что если мы не научимся читать нам нечего делать в первом классе этой школы. Уже нескольким родителям отказали в связи с тем что не умеют дети читать. Теперь волнуемся, каждое занятие стресс. Очень надеемся что в новой украинской школе всё будет по-другому.

Неділя, 04 лютого 2018, 18:07
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Володимирівно!

З вересня 2018 року зарахування учнів до перших класів відбуватиметься без проведення конкурсу.

Нова Українська школа передбачає застосовування методів викладання, заснованих на співпраці (ігри, проекти) та зміну підходів до оцінювання результатів навчання.

Ураховуючи Ваше звернення на цьому акцентовано увагу адміністрації школи.

 

Вівторок, 06 лютого 2018, 13:30
Все Воспитатели Херсона

Добрый день уважаемый Юрий Николаевичь! Скажите пожалуйста воспетатели - педагоги? Если да, то почему учителям повышают зарплаты, а нам нет??? Мы получаем самую маленькую зарплату среди педагогов. А ведь работа с детьми это не самый легкий труд, а самое главное - ответстаенный!! Неужели в 3000гр. можно оценить его? Пожалуйста мы все вас просим, пересмотри эти расценки и сравните наши зарплаты с учителями- если мы все таки педагоги. Многих воспитателей это очень интиресует и тревожит!!!! Спасибо за понимание!

Середа, 31 січня 2018, 21:04
Бойко Зоя Олександрівна

Добрий день! Порекомендуйте будьласка ясла-сад до якого я можу відвести свого сина. У нього непереносимість лактози і глютену.

Середа, 31 січня 2018, 12:16
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Зоє Олександрівно  !

Зважаючи на те, що у Вашого сина непереносимість лактози і глютену відповідно йому необхідна спеціальна дієта, що передбачає певний перелік продуктів харчування.  Законодавством не передбачено харчування дітей у закладах дошкільної освіти, які потребують глютенової дієти.

Тому, пропонуємо Вам центри розвитку дитини, які відкриті у яслах-садку №20, за адресою: вул. Небесної сотні, 11-а, у яслах-садку №60, за адресою: вул. Лавреньова, 9-а, у НВК №56, за адресою: вул. 49 гв. Дивізії, 9 в яких  діти отримують дошкільну освіту та перебувають не більше 4 годин, що не передбачає забезпечення харчуванням.

У разі необхідності,  додаткову  інформації Ви можете отримати  у відділі дошкільної освіти за адресою: вул. Воронцовська, 15 каб. 102.
конт. тел. 49 50 20.

Вівторок, 06 лютого 2018, 13:34
Турботлива мама -

Шановний Юрію Миколайовичу! До Вас звертається мама дитини, яка виховується у дитячому садку №67. Мене турбує питання стосовно правомірності використання коштів з позабюджетного фонду, який формується з батьківських коштів. Я розумію, що бюджетних коштів виділяється недостатньо, тому за батьківські кошти проводиться ремонт в групах та коридору, придбання миючих засобів та інше. Але чи є доцільним та першочерговим витрачання коштів у сумі 13700 грн на спил та обрізку дерев (згідно звіту на сайті)? Натомість на ці кошти можна було б встановити вікна у групах. Також виникає питання щодо звіту використання коштів за жовтень, де виділено 500 грн на Проходження  курсів  по  ТБ, чому батьки повинні це сплачувати?

 

Вівторок, 30 січня 2018, 13:45
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна мамо!

За результатами звернення адміністрації садка №67 до виконавчого комітету Херсонської міської ради, комісією з обстеження аварійних дерев на території міста Херсона з виходом на місце до ясел-садка було визначено, що більшість дерев потребує санітарного  та омолоджувального  обрізання гілок. Комісія встановила, що деякі дерева становлять небезпеку для життя і здоров᾽я вихованців садочку. Адже безпека дітей є головною стратегією, пріоритетом у роботі закладу дошкільної освіти. Тому у жовтні-листопаді 2017 року на території закладу проводилася санітарна та омолоджувальна обрізка сухих та аварійних дерев, які знаходяться на території садка.

Стосовно проходження курсів з техніки безпеки, то як вбачається з пояснення керівника, усі працівники закладу проходять за власні кошти. Проте, у жовтні 2017 року такий факт мав місце.

Керівнику закладу №67 Охманюк Л.О. вказано на посилення контролю за використанням позабюджетних коштів та зобов'язано повернути витрачені кошти на спецрахунок закладу.

Вівторок, 13 лютого 2018, 12:25
Родители 44 школы

Добрый день! Мы родители возмущены отношениями учителей 44 школы. Учителя английских языков детей уже не ставят своей задачей обучить ребенка, а лишь поддерживает тех кто занимается изучение иностранного языка вне школы, а на остальных детей им все равно. Поэтому дети которые на знают, они просто ставят «2» и на этом вопрос закрыт. Разве так должно быть? Надо всем детям помогать и поддерживать. Ещё одна проблема в том, что многие заставляют приносить работы с в распечатанном виде и от руки им выполненная работа не подходит, а ведь не у каждого есть такая возможность выполнить их требование и учителя вместо того, что бы решить этот вопрос им проще ребенку поставить двойку. Дети также видят к себе предвзятое отношение и поэтому даже уже не пытаются выполнять домашнюю работу, ведь знают старайся или нет то итог будет один. Пожалуйста, пересмотрите отношение учителей, и будьте снисходительны ко всем детям !!! Ведь прежде всего вы Педагоги!!!

Вівторок, 30 січня 2018, 08:17
Ніконов Юрій Миколайович

 

Шановні Батьки!

          Відповідно до статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Забезпечує організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм.

            Для прийняття управлінського рішення відсутні конкретні факти. Раджу з відповідною інформацією звернутися безпосередньо до директора школи № 44.

Тел.: 37 - 81 - 15, сайт: http://44school.ucoz.com 

Четвер, 01 лютого 2018, 14:47
родители 10 сада

Обратите внимание на10 сад група Дюймовочка ясельки воспитатель Серба О.М. и Няня Савченко Е.Пол групи уже пострадали от єтих педагогов крик и хамство от них детям и родителям єто раз, детей начали мыть и переодеват только после жалобы к Вам, теперь в отместку они хамят и на вопросы о детях не отвечают, детей мокрую одежду переодевают через раз и они болеют, вот оказалось что ещё и могут по лицу ударить.Жалобы поступали заведующей и этого хватало на неделю и снова.После этого заведующая никак не реагировала на последующие жалобы, просим уволить этих педагогов либо поменять на других.

Вівторок, 30 січня 2018, 02:15
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки  !

Управлінням освіти буде направлено   методиста методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради для перевірки виконання посадових обов’язків вихователя та помічника вихователя ясельної групи
 ясел-садка № 10.

Якщо  під час перевірки будуть виявлені порушення,  то до  завідуючої   та зазначених працівників буде  вжито заходів  дисциплінарної відповідальності.

Вівторок, 30 січня 2018, 16:14
сотрудники

   Юрий Николаевич!     Объясните,зачем в саду 80 поменяли заведующую?Работа велась как педагогическая так и общественная.Всё работало,как часы.При новом,,руководителе" за пол года активной деятельности уже сбежало 7 человек:няни,завхоз,воспитатели,деловод,повара.Вопрос:кто следующий покинет,,Весёлый кораблик"?

Понеділок, 29 січня 2018, 15:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні працівники!     

Зміна керівництва у ясел-садку №80 відбулася на підставі власноруч написаної заяви  попереднього керівника на переведення до іншого закладу дошкільної освіти.  

За інформацією керівника ясел-садка №80 звільнення працівників закладу, на яких Ви вказуєте, також відбулося згідно законодавства на підставі заяв працівників (6 осіб за угодою сторін, згідно ст.36 КЗпП Україна, 1 особа за власним бажанням, згідно ст.38 КЗпП Україна).

Четвер, 01 лютого 2018, 14:54
Ігнатьєва Олена

Доброго дня.

У яких садках у центрі м.Херсона працюватиме група для дітей віком 6-7 років у 2018/2019 н.р.?

 

Неділя, 28 січня 2018, 12:18
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено!

У Центрі міста у 2018/2019 н. р. для дітей 6-7 років будуть працювати групи ясел-садка №77 (вул. Садова, 5) та ясел-садка №79
(просп. Ушакова, 75-а)

Вівторок, 30 січня 2018, 16:16
родители деток 79 садика

ДОБРЫЙ ДЕНЬ.СПАСИБО ЗА  ТО  ЧТО  ОБРАТИЛИ ВНИМАНИЕ НА  НАС В  ОЧЕРЕДНОЙ  РАЗ.но  только  это анонимное анкетирование ни  чего  не  даст.так  как все  родители.(в основном это папы  и бабушки  с  утра)приводят  малышей  и  все  спешат  по  своим  делам.им некогда  отвечать  на  вопросы  данной анкеты.и  по тому в  итоге  всё хорошо.конечно  что  ни кто  ничего  не  видит  что  происходит  в  группе в течении дня  если пришел  раньше  забирать ребенка  то  в  группу  закрывают  дверь чтоб  меньше  что  видели  как  можно проконтролировать  нужную  порцию?если попросить  чтоб  показали  то конечно насыпят так  как  нужно...да иногда плохо  стает когда  только  прочитаешь меню.бедные  дети  каши три  раза  в день или  макароны.просто  сами воспитатели говорят о "вкусной еде".так  что не всегда  хочется  чтоб  ребенок ел  в  саду.просто  все  боятся и молчат.а  заведующей  это  на  руку.незнает  как  всех  старых заменить на новых воспитателей и няничек чтоб молчали и выполняли  свою работу.продукты как  выносили  так  и  выносят.многие родители деток что ходят и выпускников  этого сада живут не далеко от  сада  и видят что  происходит.а гороно  как всегда  закрывает на  всё глаза.и что ещё  добавлю что театры раз  в  месяц а то  и два  это черезчур казырно.нас  родителей  никто  не спрашивает хотим мы  этого  или нет.надо  сдать и всё.

Вівторок, 23 січня 2018, 13:10
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Якщо, Ви вважаєте, що усі заходи, які здійснює управління освіти стосовно роботи  ясел-садка № 79 не результативні, чекаємо на Ваші пропозиції за тел. 49 50 20.

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:14
Перч Тетяна Вікторівна

В продовження теми "закритих дверей в школі 48" повідомляю що, сьгодні не зважаючі на погодні умови двері продовжували зачиняти. Батьками було заснято декілька відео на мобільні телефони. Всі обурені ситуацією. Діти не витримували холоду і "вибивали" двері як могли, але охорона в приміщенні школи мляво пересуваясь ще-й не відчиняя двері повчала дітей і дорослих на вулиці.

Збунтованими батьками прийнято рішення, в випадку не вирішення порушеної проблеми, розмістити зняті відео в соцмережах, та залучити ЗМІ і вищестоящі організації.

З нетерпінням очікуємо на Ваше рішення.

Понеділок, 22 січня 2018, 18:35
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно Вікторівно!

         Дякуємо за звернення.

Для з’ясування  ситуації управління освіти звернулося до адміністрації навчально-виховного комплексу № 48.

Відповідно до наданої інформації, за рішенням батьківського комітету школи та з метою збереження життя,  здоров’я учасників освітнього  процесу, недопущення сторонніх осіб в приміщення навчального закладу організовано охорону закладу  фірмою  « Скіф».

Управлінням освіти рекомендовано керівнику закладу дотримуватись необхідних вимог безпеки життєдіяльності та провести з батьками роз’яснювальну роботу  з даного питання.

На директора закладу покладено контроль за організацію навчально-виховного процесу. При виникненні будь-яких питань рекомендуємо  звертатися безпосередньо до керівника закладу.

 

Четвер, 25 січня 2018, 16:22
Увалившийся сотрудник

Уважаемое управление образование! Да что же это такое исправленный финансовый отчет на сайте сада 87 , это лапша или макароны где вилка. Начнем с того что в саду 6 групп , а выставлено 5 групп .И если бы нас интересовали групповые деньги, то мы без проблем можем узнать у родительского комитета . А мы хотим увидеть отчет за садовые деньги , которые мы сдаем ,а еще с августа поступали новые дети и не 2 ребенка вопрос тот же, где деньги!! Я и еще несколько мамочек БЫЛИ В 80 САДУ складывается впечатление Лукашевич Н.В. хорошо сидит что нечего не боится !!!!!!!!! !!!

Понеділок, 22 січня 2018, 14:20
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний колишній співробітник дитячого садка!

Для того, щоб з’ясувати ситуацію, фахівці відділу дошкільної освіти готові зустрітися з Вами та адміністрацією ясел-садка №87.

Про дату та зручний для Вас час зустрічі повідомте за тел. 49 50 20.

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:19
Powered by JoomVita VitaBook
 • 25
  Загальноосвітні навчальні
  заклади І-ІІІ ступенів
 • deri 400
  Спеціалізовані школи
  І-ІІІ ступенів з поглибленим
  вивченням окремих предметів
 • 592648 3
  Ліцеї  міста Херсону
 • 1239568310 1
  Гімназії  міста Херсону
 • 75090921
  Вечірні (змінні) загально-
  освітні навчальні заклади
 • girls
  Загальноосвітні навчальні
  заклади І-ІІ ступенів
 • 52639760-e8c5-4174-abac-35f5714f7e42
  Приватні освітні
  заклади міста Херсона
 • 2
  Спеціальні загально-
  освітні навчальні заклади
 • kindergarten
  Дошкільні заклади
 • 3 250
  Позашкільні навчальні
  заклади  міста Херсону