logo

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Саркизова Екатерина Игоревна

 Добрый день, на сайте kingad-reg при просмотре очереди 26 садика в группу 3-4 года, есть 13 мест добор на 2018-2019года, из них 8 человек стоит в очереди.То есть свободных 4 места.Я подошла в сад 26 к заведуещей и спросила если ли места, она ответила что мест нет. Прошу объяснить где неверная информация

Середа, 16 травня 2018, 08:49
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Катерино Ігорівно!

Як вбачається з пояснення керівника ясел-садка №26 Гайдученко Т. І.,  у зв'язку з видаленням з електронної черги до середньої групи (4-5) років однієї дитини, станом на 17.05.2018 року вивільнилося  одне місце. Тому для влаштування Вашої дитини Вам необхідно зареєструвати її до вищезазначеної групи.

У разі виникнення питань, зверніться до керівника закладу.

П'ятниця, 18 травня 2018, 11:12
Татьяна Сергеевна

Здравствуйте! Мой старший ребенок посещает детский сад №67. Скажите, младшего ребенка мы имеем право ставить на очередь, выбрав в разделе "льготы" пункт, где многодетная семья, где один или двое детей посещает данное учебное учереждение? Если нет, то подскажите, пожалуйста, куда можно обратиться в сложных ситуациях, когда ребенка срочно необходимо оформить или в сад, или в интернат.

Понеділок, 14 травня 2018, 13:17
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно Сергіївно!

Відповідно до пункту 3.8. Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів пільги мають діти з багатодітних сімей, в яких є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ. Якщо ваша сім’я є багатодітною, то на Вас розповсюджується зазначена пільга. У разі виникнення питань, Ви можете звернутися до директора закладу дошкільної освіти №67 Охманюк Людмили Олександрівни, яка надасть Вам роз'яснення.

Четвер, 17 травня 2018, 09:22
Дмитришин Кирило Олександрович

Добрий день!

Моя дитина стоїть в ел. черзі в садочок №76 на 2018-2019 н. р., вік 4-5 (він 2й в черзі). Станом на сьогодні мені не гарантують зарахування дитини до ДНЗ, бо немає вільних місць. Наскільки я розумію, зарахування здійснюється в серпні. Що мені робити, куди і коли звертатись, якщо дитину так і не зарахують? Завідувач рекомендувала пошукати інший ДНЗ, але як це можливо, якщо зарахування здійснюється в порядку ел. черги і вибрати можна лише 1 садочок?

Понеділок, 14 травня 2018, 12:54
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Кириле Олександровичу!

Згідно електронної реєстрації до середньої групи (4-5 років) ясел-садка №76  на 2018/2019 н. р. зазначено, що добір дітей здійснюється лише у разі вивільнення місць.

Тому Ви маєте право залишатися у електронній черзі і очікувати вивільнення місця, або вилучити дитину з черги та зареєструвати до іншого садочка. Інформацію про вільні місця у садочках міста ви можете знайти на сайті управління освіти у рубриці «Реєстрація до дошкільних закладів» за посиланням https://www.gorono.ftl.kherson.ua або звернутися до керівника закладу, яка надасть Вам необхідну інформацію.

П'ятниця, 18 травня 2018, 11:10
Марія

Шановний Юрію Миколайовичу! Мене як маму вихованця 67 садочка турбує питання мови спілкування у нашому дошкільному навчальному закладі. Спілкування вихователів з дітьми, проведення занять та дитячих свят відбувається виключно російською мовою!!! Я вважаю це не допустимо. У нашій країні є державна мова, то чому у дитячому садку навчають дітей мовою іншої держави? З повагою

Понеділок, 14 травня 2018, 12:37
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Маріє!

Як вбачається з пояснення керівника закладу №67 Охманюк Л. О. освітній процес у садку здійснюється виключно українською мовою.

Методистом методичного кабінету при управлінні освіти буде здійснено перевірку та взято на особистий контроль спілкування з дітьми державною мовою як в повсякденному житті, так і під час проведення святкових ранків, розваг тощо.

П'ятниця, 18 травня 2018, 11:08
Кузнєцова Ольга Олександрівна

Шановний Юрію Миколайовичу!

Звертаюсь до Вас з Величезною проблемою, проблемою непоодинокою та нескінченною без Вашого втручання.

Моя донька, Кузнєцова Ангеліна Віталіївна, учениця 5-В класу 31 школи та не тільки вона є заручником неадекватної поведінки та морального пригнічення, погрози, в т.ч. вбивства, з боку однокласника - Павлова Юліка.   

Неодноразові звернення до директора школи, Ніконова В.В., колективні звернення та ін. не дали жодного, хоча б малого результату. Палов Юлік продовжує знущатись з дітей, в дітей виникає страх відвідування школи з причин переслідувань з боку останнього.

Батьки самоусунулись від виховання учня, директор школи, разом з заучем та іншими особами відповідальними за безпеку дітей та порядок в школі, розводять плечима.

Нещодавно мав місце випадок, коли Павлов Юлік приніс до школи саморобний ніж з справжнім лезом та приставляв ніж до дітей, висловлюючи погрози та доводячи дітей до  страху та істерик з подальшими наслідками та необхідністю відвідування лікарів......

Хочу, зауважити, що за відсутності реакції з боку керівництва школи, троє дітей були змушені залишити навчання в цій школі. І знову ж таки, директора школи це не бентежить.

така поведінка учня, Павлова Юліка, дуже непокоїть мене та багатьох іших батьтків, оскільки наслідки непередбачувані.

В листі не можливо описати всі ситуації та моменти, які викликають занепокоєння та змушують звертатись до Вас.

Прошу Вас вплинути на вказану ситуацію та вжити відповідних заходів реагування.

Не можливо закривати очі на ситуацію, коли про неї "кричать" діти та просять допомоги.

Сподіваюсь на Вашу відповідну та належну реакцію.

Прошу Вас не стати одним з тих хто самоусунувся від вирішення нагальної проблеми.

             Про результати розгляду звернення прошу повідомити!

 

Понеділок, 14 травня 2018, 10:57
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Олександрівно!

Згідно зі ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Адміністрація школи тримає на контролі питання поведінки учня 5-В класу Павлова Юлія, а саме: неодноразово проведені профілактичні бесіди з батьками та учнем щодо порушення дисципліни, хлопчик відвідує заняття з практичним психологом школи.

Водночас повідомляємо, що у разі недієвих вжитих заходів щодо учня, управлінням освіти рекомендовано звернутись адміністрації закладу з  поданням до служби у справах дітей та Національної поліції для відповідного реагування.

 

 

Четвер, 17 травня 2018, 09:04
Обеспокоенная мама выпускника

Здравствуйте.Подскажите, пожалуйста,кто и как имеет влияние на родительский комитет,а точнее - контролирует финансы,которыми они располагают.У нас в саду голова этого так заданного комитета располагась этими деньгами в разных целях,возможно даже личных,а сейчас в конце года,когда пришел черед сдавать отчёт по собранным и потраченным деньгам - эта скандальная особа просто уехала заграницу.Все дела передали другому человеку,котрый сейчас не при делах и отвечать за своего прешепредшественника не собирается.Я понимаю,что родители все сдают добровольно,но должен же быть какой-то контроль за этими деньгами.Никто не знает сколько было собрано.В начале года собирались делать ремонт, дошло дело до сметы, деньги сдали и на этом все притихло.Ни денег,ни ремонта.Подскажите, как поступить в сложившейся ситуации,чтоб и дети не пострадали и виновная была наказана.Мы же деньги сдавали под честное слово наличкой,а сейчас никак не доведешь кто и сколько сдавал.Как оказалось много жалоб- не те суммы записаны в бланке, мы сдаём одну сумму,а пишут совершенно другую или вообще не записано.

Субота, 12 травня 2018, 23:02
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна мамо !

Надання благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах з обов’язковим документальним оформленням, а саме – на спеціальний рахунок закладу із зазначенням конкретних цілей використання благодійної допомоги, на основі прибуткового касового ордера.

Наказом управління освіти Херсонської міської ради від 18.11.2015 №444 «Про забезпечення відкритості використання публічних коштів та благодійних внесків у закладах освіти міста» керівників зобов’язано оприлюднювати і регулярно оновлювати публічну інформацію у формі відкритих даних про надходження та використання благодійних внесків на веб-сайтах навчальних закладів  до 10 числа наступного за звітним періодом місяця.

Для з’ясування ситуації та вжиття відповідних заходів реагування повідомте за тел.: 49 50 20  відділ дошкільної освіти,  про який саме дитячий садок йде мова.

П'ятниця, 18 травня 2018, 09:26
Олена Леонідівна

 Добридень, у школі - сад вже більше 3 місяців в одній із груп не вистачає вихователя і вони в 3 працюють на 2 групи. Скажіть  будь ласка, невже в наш час так важко знайти працівника? 

Субота, 12 травня 2018, 20:11
Воспитатель 87 сада

Здравствуйте.Я не отношусь к управлению образования,но уже долгое время работаю воспитателем, поэтому могу,исходя из своего опыта,ответить на Ваш вопрос.Не думаю,что Вам здесь скажут правду так,как эти факты наше правительство предпочитает не видеть, слышать и знать об их.Если бы не мой стаж,то вряд бы и я осталась на этой должности.Дело в том,что никто сейчас не хочет идти в сад работать воспитателем.Те,кто приходят-это молодые специалисты,которых без опыта больше нигде не берут, или те,у кого есть стаж и категория.Рядовой воспитатель,которые работает на 1 группу имеет без доплаты за стаж и категорию чистыми менше 2500 грн где-то.Сейчас дворники, уборщицы,посудомойщицы и остальные самые простейшие профессии в месяц имеют 2500-3200 чистыми.Как Вы думаете, сильно охота идти на такую должность.Это неблагодарный труд,вдаживаеешь в каждого ребенка частицу себя,а в ответ и спасибо не услышишь.Вечно недовольные родители, низкие зарплаты, отсутствие престижности профессии,все это просто убивает желание идти работать с детками.Вот Вы, живой пример, если так хотите,что у ребенка был полный комплект воспитателей,почему не бросите свою работу и не пойдете в сад.А я знаю почему,потому что этот  сейчас не ценится никем.Радуйтесь,что у Вас 3 воспитателя на 2 группы.Сейчас, когда есть возможность уехать за границу работать,многие ею воспользовались.Есть сады,где только 1 воспитатель на группе, без напарника.И что будет дальше?((Нет желающих действительно.И Никонов здесь не при чем,это не он эти законы пишет.Не на улице же ему ловить людей и вести в сады на работу.Прогуглите и посмотрите,в каждый сад сейчас требуется минимум 1 воспитатель,иногда доходит до 6 даже.И так практически по всей стране,к сожалению

Вівторок, 15 травня 2018, 23:00
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено Леонідівно!

Для надання Вам більш обґрунтованої  відповіді зверніться до відділу дошкільної освіти управління освіти. Тел.: 49 50 20, або за адресою вул. Воронцовська, 15-а (каб. 102).

Четвер, 17 травня 2018, 09:27
Блакитна Анна Павлівна

Доброго дня!Підскажіть будь ласка,чи має право директор чи класний керівник школи змушувати відправляти свою дитину на прогулянку на катері в день здоров'я?Діти 2 клас,я переживаю за свою дитину,до того ж фінансової змогина даний час не маю.(школа 41).Дякую.

П'ятниця, 11 травня 2018, 10:49
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анно Павлівно!     

З освітньою, навчально-виховною, науковою чи розважальною метою навчальний заклад має право організовувати екскурсії з учасниками освітнього процесу відповідно до Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 2 жовтня 2014 року №1124 (зі змінами).

Відповідальність за доцільність та результативність проведення екскурсій несе безпосередньо керівник закладу. Екскурсії можуть організовуватись лише за згодою батьків.

Четвер, 17 травня 2018, 08:59
Хорошун Вікторія Вікторівна

вкотре наполегливо прошу прийняти міри до Олійник Ніни Василівни, яка мало того,що перевищуючи свої службові обов"язки жорстоко поводиться з моїм сином Колотаєвим Сашком, так вже дойшло до того, що вона викликає батьків до класу ,щоб ті погрожували та звинувачували Сашка у будь-чому. так випадок , який стався сьогодні 10.05.18 на передостаньому уроці у 7А класі виходить за всі межі. я написала до директора заяву на якій законній підставі класний керівник дозволяє матері Ревенко Артема у присутності всього класу та у присутності олійник н.в. чинити психологічний тиск на мого сина у кабінеті7А класу та звинувачувати мого сина та мене у погіршені здоров"я її сина? надати копію документа , який регламентує таку жорстоку поведінку , як вчителя так і мами Ревенко А. до того, що у її сина цукровий діабет ні ,я ні мій син ніякого відношення не маємо, а ось своїми діями класник керівник може спровокувати приступ задухи у мого сина. прийняти міри до класного керівника олійник та припинити жорстокість з її боку до мого сина.  Та отримала від директора відповідь: Шановна Вікторія Вікторівна!
Викладений у Вашому записі факт стосовно матері Ревенко Артема підтвердився. С класним керівником Олійник Н.В. проведено бесіду стосовно недопущення подібної поведінки.
Директор школи                Т.М. Галкун  звільнити та ці дії Олійник Н.В., яка перевищує свої службові повноваження та займається насиллям дитини у 7А класі.

Четвер, 10 травня 2018, 23:32
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Вікторіє Вікторівно!

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Водночас повідомляємо, що управлінням освіти Херсонської міської ради рекомендовано провести розширену раду профілактики правопорушень школи з питань вирішення конфліктної ситуації, що склалася у 7А класі з залученням адміністрації школи, представниками відділення поліції, служби у справах дітей, соціально-психологічної служби, батьківської громадськості, що і відбудеться 17 травня 2018 року о 17.30 у будівлі школи №47.

Четвер, 17 травня 2018, 09:02
Землянскова Оксана Юрьевна

Здравствуйте.  У нас возникла  проблема с поступлением ребёнка в 1й класс. Согладно закону,ребёнка обязаны взять в школу по прописке. Мы ходили в школу уже не однократно - каждый раз отказ!!!! Пошли осенью 2017 года на собеседование(первый раз) ребенок (как и множество детей,засмущался)естественно проявила себя не так как хотели учителя. Сказали не готова.... мы пришли второй раз (через месяц)тоже самое - отказ,пришла смс "Ваш ребенок не прошел собеседование,ждем вас на след год!! "Хотя ребенок у меня и читает и считает,с памятью неплохо,логика тоже не хромает!!!!! Сегодня пошёл уже муж в школу. По закону заявление можно подать до 31 мая. Они его не то что не принимают, а не дают написать. Я попросила письменный отказ директора школы,она проигнорировала,сказала мест нет и куда хотите обращайтесь! Я не знаю что мне делать. Ребёнку уже 6 лет и 2 месяца. В школу она готова идти.  Я пришла по-человечески попросила, а мне нахамили. Дело не в деньгах,я заплачу сколько нужно,взнос 1000грн.который не понятно куда идёт, так как сдавать нужно им,а не платить в банк и прям истерически

требуют деньги! Они не по прописке набрали классы (родители которых уже взносы поплатили),а тем кто по прописке нет мест. Скажите пожалуйста, что мне делать? Куда обратиться? Это 27 специализированая школа г.Херсон.Спасибо заранее за ответ!!!!!

Четвер, 10 травня 2018, 14:03
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Оксано Юріївно!

Для з’ясування ситуації управління освіти звернулося до адміністрації школи №27.

Заступник директора з навчально-виховної роботи (Білова І. Ю.) пояснила, що станом на листопад 2017 року Ви не визначилися, з якого навчального року віддавати дитину до школи, та планували виїзд за кордон.

У травні поточного року, коли батько дитини звернувся до директора школи про зарахування до 1 класу, прийом дітей на наступний навчальний рік вже було завершено (у 3-х перших класах по 36-37 учнів, при нормі відповідно ДСанПіН 5.5.2.008-01 п.9 п.п.9.12 наповнюваність класів не повинна перевищувати  30 учнів).

Водночас повідомляємо, що у випадку, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Пропонуємо Вам завчасно звернутися з відповідною заявою до закладів загальної середньої освіти, розташованих у Таврійському мікрорайоні:

  • Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради (вул. К.Хетагурова,59; тел. 37-28-97);
  • Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №33 Херсонської міської ради (пров. Приміський, 7; тел. 33-73-90);
  • Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради (вул. Тарлє, 10; тел. 37-81-15);
  • Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради (вул. Тарлє, 12; тел.33-10-92).

Розмови стосовно благодійних внесків з батьками не велось. 

П'ятниця, 18 травня 2018, 09:22
Царинська Світлана Сергіївна

Станом на 1 вересня 2018 року сину виповниться 5 років і 9 місяців. нам відмовляють у прийомі до 1 класу. чи правомірно це в умовах нової української школи адже існувала постанова головного санітарного лікаря "не допускати до навчання дітей молодще 5 років і 8 місяців на 1 вересня" чи чинна ця постанова зараз. дякую.

Вівторок, 08 травня 2018, 15:10
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Світлано Сергіївно!

Згідно щорічних постанов Головного державного санітарного лікаря України не допускається прийом до школи дітей молодше 5 років 8 місяців (станом на 1 вересня).

Першочергове право на зарахування до школи мають діти, яким  на 1 вересня 2018 року виповнилось 6 років. При наявності вільних місць у першому класі  директор закладу, може приймати дітей, яким не виповнилось 6 років.

 

Понеділок, 14 травня 2018, 10:41
Зиненко Ирина Ирогевна

Уважаемый Юрий Николаевич. Я к вам обращаюсь с такой проблемой. Мой син Зиненко Павел Николаевич. Дата родения 02.09.2016. У нас есть льготы учасника боевых действей в зоне АТО. Я хочу своего ребенка определить в садик. Мы записаеы в садик √35. Но связи с переездом и обстоятельствам у нас нет возможности возить ребенка в Херсон. Мы обратились в садик√47 нам не отказали, но это тоже далеко от места жительства. Мы обратились в садик√46, и нам отказали и сказалм что мы непроходим по возрасту на момент августа 2018 моему ребенку будет 1 год 11 месяцов. 

Вопрос:

- Почему нас не берут в этот садик? Какая причина?

-Не уже из-за один месяц могу отказать?

-  Почему во всех садиках нас система пропускает, а в садике √ 46 нас система не пропустит? Мне казалось что система одна

Неділя, 06 травня 2018, 00:08
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ірино Ігорівно!

Для надання Вам більш обґрунтованої відповіді  зверніться  до відділу дошкільної освіти управління освіти за тел: 49 50 20, або за адресою: вул. Воронцовська, 15-а, каб.102.

 

Вівторок, 08 травня 2018, 10:41
Маляренко Олена Анатоліївна

Здравствуйте. Мой ребенок ходит в д/с №4. Ему почти 4 года. Меня интересует такой вопрос, 

- по каким критериям определяют ребенка в логопедическую группу; 

- какое количество детей предусмотрено в логопедических группах;

- сколько планируется средних логопедических групп в данном садике.

Дело в том, что у моего ребенка огромные проблемы с речью, как сказала логопед при садике (мы занимаемся в кружке балакучий язичок) , у него нарушения фонетического восприятия и ему надо в логопедическую группу. Но, заведующая решила его не брать, при этом мне на мою устную просьбу не показали заключение комиссии садика по моему ребенку. Мое мнение, моего сына не хотят брать в логопедическую группу из за того,что он льготник, я являюсь матерью одиночкой и малообеспеченной.

П'ятниця, 04 травня 2018, 22:06
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Олено Анатоліївно!

Зарахування дітей до логопедичних груп здійснюється відповідно до Порядку комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, які мають тяжкі мовленнєві розлади, ринолалію, заїкуватість, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення при збереженому слусі та інтелекті.

Комплектування логопедичних груп здійснюється за віковими ознаками з урахуванням характеру і рівня мовленнєвого недорозвинення на основі витягу міської психолого медико-педагогічної комісії. Кількість дітей у таких групах становить від 10-12 осіб.

У 2018/2019 н.р. у Антонівському ясла-садку №4 буде функціонувати одна середня логопедична група.

Як вбачається з пояснення керівника закладу Цалко Т. І., Ваша дитина не пройшла психолого медико-педагогічну комісію та немає висновку щодо потреби зарахування до логопедичної групи.  Тому Вам необхідно отримати висновок зазначеної комісії та звернутися до керівника.

Вівторок, 08 травня 2018, 15:16
Харченко Юлия

Здравствуйте. У меня вопрос по поводу этого сайта. Нет технической возможности принять участие в голосовании конкурса "Я волонтер". На странице конкурса есть список из 14 участников. Напротив некоторых участников высвечивается сообщение: "очікуйте 55 хв.",  "очікуйте 12 хв." "очікуйте 2 хв." и тд. Время ожидания разное и увеличивается. За таких участников поставить отметку (галочку) нет технической возможности. Независемо от устройства (ПК, мобильный телефон) ситуация не меняется. Различия есть только для разных провайдеров интернета. Для мобильного интернета (от Водафон) список участников на странице конкурса, вообще, не отображается. Будут ли результаты конкурса легитимными при таком техническом провале? Скрины описанной ситуации готова предоставить. 

П'ятниця, 04 травня 2018, 20:55
web-master

Шановна Юліє. Технічна можливість прийняти участь в голосуванні є, тому Ви віддали свій голос за учасника №14, ще 29 квітня 2018 року, приблизно о 17 годині. Дякуємо вам за участь у голосуванні. (Звертаємо Вашу увагу - дозволяється голосувати тільки за одного учасника один раз, з будь-якого пристрою, від будь якого провайдера України. Технічна підтримка звертатиметься до журі з пропозицією відсторонення від участі у конкурсі тих учасників, що порушують вищезазначені умови.) Дякуємо – технічна підтримка сайту МіськУО.

Субота, 05 травня 2018, 19:04
Марьяна

Добрый день! подскажите какие детские сады Херсона дежурные в 2018 году. (ясельные группы)

Четвер, 03 травня 2018, 13:36
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Мар’яно !

Інформація  щодо роботи чергових закладів дошкільної освіти розміщена

на сайті управління освіти Херсонської міської ради у рубриці «Новини відділу дошкільної освіти» (www.gorono.ftl.kherson.ua) також Ви можете її отримати безпосередньо у керівника закладу, який відвідує Ваша дитина.

Вівторок, 08 травня 2018, 10:15
Черный Евгений Александрович

Добрый день. Я живу возле "Дискотеки" под названием - школа №28. На каждой перемене во дворе школы включается очень громко музыка (попса), а дети во дворе хором подпевают. Содержание песен порой шокирует. Например сегодня проигрывали "Стиль собачки". Не знаю как пед.составу, но мне было стыдно это слушать. А не слушать не получается, т.к. при закрытых окнах слышимость отличная. Страшно за детей, которым с детства внушают, что аморальный образ жизни - это норма. И внушают не где-то на улице, а в школе. Чему могут научить педагоги которые это допускают?

Четвер, 03 травня 2018, 12:46
Васильченко Ольга Николаевна

ИиЗдравствуйте.  Мой сын ученик 3 класса Костогрызовской общеобразовательной школы ,успеваемость выше среднего балла. Три недели назад пришла в школу ,сдавать деньги на доп. тетради,  и классный руководитель сообщает мне что моего ребенка за неудовлетворительное поведение будут ставить на учёт в полицию , и с ним проводил беседу школьный психолог,  при этом никаких записей в дневнике и сообщений от учителя я не получала, на вопрос почему мне не сообщали о ситуации вразумительного ответа не получила.  2 мая в дневник была сделана запись о конфликте сына с одноклассницей и что мальчика отправили на беседу с соц. работником . Помогите пожалуйста!  Подскажите имеет ли право учитель и школьная администрация , без ведома и присутствия родителей, 9 летнего ребенка отправлять на встречу с психологом и соц. работником, и запугивать полицией?  

Четвер, 03 травня 2018, 06:29
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Ольго Миколаївно!

Костогризівська ЗОШ знаходиться у підпорядкуванні Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації. Тому радимо Вам звернутися до спеціалістів вище зазначеної установи. Тел.: 26 - 42 - 88

Зі свого боку управління освіти Херсонської міської ради інформувало Департамент про Ваше звернення. 

Субота, 05 травня 2018, 10:46
Зіняк Володимир

Шановний Юрію Миколайович! 

Моя донька ходить в другий клас по закінченні якого має отримати табель з оцінками. В школі нам повідомили, що бланки табелів вже надійшли, але батьки повинні за них заплатити - 300 грн. з нашого класу. Чи правомірні такі дії адміністрації школи?

Середа, 02 травня 2018, 23:16
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний  Володимире Миколайовичу!

Згідно із частиною 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Керівникам закладів загальної середньої освіти на черговій нараді (04 травня 2018 року) наголошено на недопущення збору коштів із батьків на будь-які цілі, а також озвучено різні варіанти видачі табелів учням перевідних класів без залучення коштів батьків.

Вівторок, 08 травня 2018, 10:12
Анна Геннадьевна

Добрый день. Подскажите пожалуйста, могут ли сейчас согласно Закона Украины оставить ребёнка на второй год в школе  ( в первом классе) ? Спасибо 

Середа, 02 травня 2018, 22:56
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анно Геннадіївно!

Згідно з п. 6.2. Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу (наказ МОНУ від 14.07.2015 №762), дитина може бути залишена на повторне навчання у тому самому класі цього закладу освіти.

Раджу із відповідною заявою звернутися до директора закладу загальної середньої освіти.

Вівторок, 08 травня 2018, 10:14
Вовк Вiкторiя
Добрий день!У моэi доньки 
Анастасii, ученицi 5-го класу вже три роки
конфлiкт з однокласником. Батьки хлопчика
та керiвництво школи це питання не
вирiшують на мiсцевому рiвнi, а класний
керiвник поводиться грубо стосовно моэi
доньки, чим зумовлюэ погане ставлення
однолiткiв.
Моя дитина постiйно плаче та вiдмовляеться ходити до школи, погрожуэ накласти на себе руки - я в розпачi.
Э вiдео де хлопчик з кулаками кидаэться на доньку, записки якi принижують гiднiсть, та лiкарняна довiдка в якiй зафiксованi синцi. Я зверталась до правоохоронних органiв, було проведено бесiду, але на жаль нiяких змiн на краще не вiдбуваеться!!! Школа не зацiкавлена у вирiшеннi конфлiкту, порушуються права моэi дитины! Я ДУЖЕ прошу Вас звернути увагу на нашу проблему i вирiшити в короткий термiн.Я збентежена психiчним станом своэi дитини!!! 
Понеділок, 30 квітня 2018, 16:56
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Вікторіє!

Киселівська ЗОШ знаходиться у підпорядкуванні Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації. Тому радимо Вам звернутися до спеціалістів вище зазначеної установи. Тел.: 26 - 42 - 88

Зі свого боку управління освіти Херсонської міської ради інформувало Департамент про Ваше звернення. 

Середа, 02 травня 2018, 11:23
Тананеева Юлия Григорьевна

Добрый вечер,уважаемый Юрий Николаевич! У меня есть доченька ей 6 лет исполнится в июне 2018 года. Я решила в школу отдать с 7-ми лет,т.е. в следующем году.Вчера в интернете прочитала  о нововведениях в школе . Там написано ,что ребенка нужно отдавать не позднее 6 лет 11 мес, а моей доченьке на 1 сентября 2019 года будет 7 лет 2 месяца иначе могут быть проблемы со Службой по правам ребенка.  Также написано ,что в школу теперь отдавать по прописке. Я ходила в ноябре в школу 41,она у нас по прописке,сказали все занято, я решила повести тогда ребенка с 7-ми лет и ,что теперь , если я приду сейчас в 41 школу мне скажут у нас уже сформированы классы, пойти в 24 там тоже по известным причинам  не возьмут. я хотела бы отдать свою доченьку или в 24 или в 41 по прописке  в следующем году. Можно мне будет отдать ее в 7 лет и 2мес в следующ. году или придется сейчас ,но если сейчас то как , я уверенна если приду в 41,мне скажут все занято. Спасибо большое заранее за ответ!

Середа, 25 квітня 2018, 19:01
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Юліє Григоріївно!

Згідно із Законом України «Про освіту», кожна особа  при досягненні шестирічного віку, має право здобувати початкову освіту в закладі освіти, що найбільш наближений до місця проживання. У випадку, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Тому раджу визначитися з якого віку віддати Вашу дитину до школи.

Якщо Ви визначаєтеся  із семирічним віком,  перепону зі сторони Служби з прав дітей не буде.

Середа, 02 травня 2018, 10:52
Шевцов Олег Сергійович

Доброго дня

Щось я пропустив останні освітні реформи. Підкажіть, будь ласка:

- чи правда що дітей в м. Херсоні, як і по Україні, будуть приймати в школи, які чітко розділені та закріплені за певним місцем проживанням дитини? Наприклад, будинок № 114 по І. Кулика, це 52 школа, а вже 118 будинок - це інше?

- де можна подивитися мапу чи нормативні документи з цієї новини чи підстав? 

- чи правда що дитину, якщо вона навіть проживає по цій вулиці, але наприклад не в 114 будинку, а в 118, не приймуть в 52 школу, незважаючи навіть на те, що щодо такої дитини документи на вступ подані ще восени 2017 року і дитина відходила підготовчі заняття?

- з якого періоду ці нововведення, якщо це правда? 

Субота, 21 квітня 2018, 20:02
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Олеже Сергійовичу!

Дійсно, Міністерством освіти і науки України підготовлено проект «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти». Документом передбачено, що зарахування дітей до початкової школи пропонується здійснювати на засадах її  територіальної доступності. Тобто кожна школа має прийняти дитину, яка живе на території її обслуговування.

До 25 березня 2018 року тривало обговорення зазначеного документа. Наразі МОНУ відпрацьовує пропозиції й готує відповідний наказ. Ознайомитися з проектами наказів можна на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України. 

На сьогодні діє рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 29.08.2006 р. №386, яким закріплені території обліку дітей шкільного віку за закладами загальної середньої освіти. Ознайомитись з цією інформацією можна на сайтах закладів загальної середньої освіти, або за телефоном управління освіти 49 22 67.

Середа, 25 квітня 2018, 09:22
Батьки я/сада 80

Шановний Юрію Миколайович!                            На підставі ст.1,13,19,20 Закону України"Про доступ до публічної інформації " від 13.01.2011р. просимо надати наступну інформацію батькам:              1.Які організації,фізичні чи юридичні особи та на підставі яких документів на-дають платні послуги(фотографування,театр тощо) у дитсадку 80 по декілька разів на місяць.                                                             2.Просимо ознайомити батьків з затвердженим календарним планом платних заходів з фотографування дітей і показу театральних вистав з січня 2018р. по травень 2018р. з  зазначенням  дат  проведення та вартості послуг.                                                                                               3.Просимо проводити фото чи відеозйомку наших дітей лише після отримання усної чи письмової згоди батьків та погодження теми зйомки,що передбачає ст.307 Цивільного кодексу України та ст.32 Конституції України.                                                                                               4.Просимо попереджати батьків про можливе переодягання дітей при проведенні зйомки .                                                                       5.Вимагаємо не проводити  фотографування дітей та показ театральних вистав у першу половину дня та не порушувати навчальний процес передбачений програмою.

Середа, 18 квітня 2018, 21:16
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки!

Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо, або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

Ваш інформаційний запит направлено до Херсонського ясла-садка №80 Херсонської міської ради для виконання. Тому всю необхідну інформацію Ви можете отримати у директора вищезазначеного закладу Швиндіної Олени Михайлівни, за адресою вул. Патона, 6-а, тел. 27 47 22.

Вівторок, 24 квітня 2018, 09:48
Стурбовані батьки

Доброго дня! Я мати дитини, котра відвідує дитячий садок №10. В мене є запитання: чи є якісь норми щодо кількості вистав? Завтра відбудеться ще одна, яка буде 3-я за квітень! Якось я намагалася відмовитись від прегляду, на що мені було сказано, що мають йти усі. А вистави починають повторюватися. Та й взагалі, я привела дитину до садка, а не до лялькового театру!

 

Середа, 18 квітня 2018, 21:14
Ніконов Юрій Миколайович

Шановні батьки !

Гастрольні заходи проводяться відповідно до Порядку організації та проведення гастрольних заходів, а також на підставі укладених договорів. Графік проведення вистав гастролерів погоджується з керівництвом Херсонського академічного обласного театру ляльок.

Проведення вистав для дітей у закладі можливе лише за згодою їх  батьків.

Як вбачається з пояснення директора Херсонського ясел-садка №10 санаторного типу Херсонської міської ради дітей,  без згоди батьків  ніхто не примушує йти на виставу.

Дитина, яка не відвідує виставу, грає в групі з помічником вихователя в настільно-друковані ігри, розмальовує, слухає казки. Ці обов’язки  помічника вихователя по роботі з дітьми, прописані в його посадовій інструкції.

У Вашому зверненні не вказано, хто саме сказав Вам, що йти на виставу мають усі діти. У разі виникнення такої ситуації звертайтеся безпосередньо до директора закладу (Романович Оксана Михайлівна, тел. 37 15 63).

Понеділок, 23 квітня 2018, 14:11
Кичук Оксана Олександрівна

  Шановний Юрію Миколайовичу!

Батьківський комітет  9 А класу  загальноосвітьної школи 1-3 ступ. № 36 м. Херсона звертається із запитом,  чи  дійсно  прийнято рішення про ліквідацію 10-го класу на 2018-2019 рік ? Звідки виникла ця необхідність і чим вона вмотивована?

На навчання в 10 класі школи № 36 м. Херсона  розраховують мінімум 20 дітей.

Я, як юрист,  від себе особисто, та за згоди і від імені   батьківського комітету , звертаюсь  з проханням не закривати 10й клас  в школі № 36 м. Херсона, дозволити дітям продовжувати навчання у рідній школі ,тим самим не порушуючи їх права та свободи  на належну освіту та не завдаючи шкоди психологічному розвитку підлітка.

Батьками було прийнято рішення відстоювати та захищати права дітей в цьому напрямку . 

Просимо Вас відреагувати на поданий запит  відповідно до вимог чинного законодавста.

Відповідь прошу направити на зазначену у зверненні електронну адресу. 

   

П'ятниця, 13 квітня 2018, 16:42
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Оксано Олександрівно!

Відповідно до Закону України „Про освіту” норматив наповнюваності класів - 30 учнів.

Фінансовий ресурс, що розраховується державою на утримання закладів загальної середньої освіти, не дозволяє функціонування у місті класів з малою наповнюваністю.

Водночас наголошую, що задоволення потреб громадян відповідної території в здобутті повної загальної середньої освіти є повноваженням керівника закладу, тому для вирішення зазначеного питання, пропоную звернутися безпосередньо до директора школи №36 Соловйової В. Ф.

Четвер, 19 квітня 2018, 11:18
Powered by JoomVita VitaBook