logo


Мартыненко Анна

Добрый день!

Скажите пожалуйста,  имеем ли мы право пойти в школу  если нам 6 лет будет 4 декабря? 

Вівторок, 02 березня 2021, 16:30
Райов Александр Юрьевич

В школе два первых класса,один состоит практически из девочек,второй практически из мальчиков.Нерегулируется как то набор?для равномерности?

Середа, 24 лютого 2021, 18:18
Климюк Ірина Іванівна Херсон

Добрий вечір, мій чоловік учасник бойових дій на сході, має посвідчення.  Чи повинна я оплачувати за харчування свого сина в 1 клас ? Навчається в Гімназії #6 - сніданок безкоштовний, а за обід я оплачую 28 грн щодня. 

Понеділок, 22 лютого 2021, 19:39
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ірино!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 20.10.2015 року №366 «Про вартість харчування для окремих категорій учнів у загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладах міста», від 20.06.2017 №294 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради» від 20.10.2015 №366 Ваша дитина має право на безкоштовне одноразове харчування протягом дня під час навчального процесу за кошти міського бюджету.

На харчування у групі продовженого дня та інші додаткові послуги пільги не розповсюджуються.

Середа, 24 лютого 2021, 15:26
Богомолец Анна Владимировна

Здравствуйте. Это Вас беспокоят родители я/с75. У нас в группе поломался бойлер. В пятницу посчитали, что надо сдать по 250 гр с установкой. Спросили у воспитателя, что там фонды групповые, в ответ денег нет. Отчёта с сентября месяца никакого нет. Мы в сентябре установили двое дверей в группе, а это тоже не маленькая сумма. Сдавали на моющее и концелярию по 250 гр. И на собрании было сказано , что мы в этой группе один год. Скажите пожалуйста как нам решить этот вопрос, чтоб дети мыли руки теплой водой. Спасибо.

Неділя, 21 лютого 2021, 00:26
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ганно!

Згідно статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із джерел фінансування закладу дошкільної освіти, окрім коштів засновника, можуть бути кошти батьків або осіб, які їх замінюють, добровільні пожертвування та цільові внески фізичних та юридичних осіб. Отримання закладами освіти благодійних внесків чітко регламентуються нормативно-правовими актами, а основною умовою їх надання батьками – є цілковита добровільність. Ніхто не має права примушувати Вас здавати кошти на будь-які потреби закладу

Як вбачається з пояснення директора Херсонського ясел-садка №75 комбінованого типу Херсонської міської ради АГЕЄНКО Ганни, у І молодшій групі №2 дійсно вийшов із ладу бойлер. 19.02.2021 року на батьківських зборах батьками було прийнято рішення щодо заміни бойлера, про що свідчить протокол та підписи батьків.

Інформацію стосовно використання та надходження коштів можна дізнатися на веб-сайті закладу.

Директору закладу АГЕЄНКО Г. вказано на неухильне виконання вимог  чинного законодавства у частині дотримання статті 30 Закону України «Про освіту».

Середа, 03 березня 2021, 11:07
Пырегова Елена Николаевна

Что происходит с питанием, почему из-за ваших махинаций дети должны есть как собачки только кашки и супчики без мяска, а вы деньги ложите себе в карман?

Нужно начинать не из того у кого покупать, а чём вы кормите детей, меню осталось прежним что и 30лет назад,а цена чего-то выросла

Субота, 20 лютого 2021, 18:16
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Олено!

Питання організації харчування закладів дошкільної освіти міста на сьогодні урегульовано.

Усі садочки міста забезпечено м’ясом, рибою, молочною продукцією, овочами, фруктами та іншими продуктами, необхідними для якісного  збалансованого харчування  та урізноманітнення щоденного меню.

Управління освіти міської ради тримає на постійному контролі стан наявності у закладах продуктів харчування, здійснює моніторинг для вжиття заходів реагування у разі потреби.

Понеділок, 01 березня 2021, 09:28
Шмигуліна Марія Петрівна

Доброго вечора!

Вчитель біології гімназії 20 Кулініч Інна Іванівна на свій розсуд дає завдання та перевіряє знання учнів, які виходять за матеріал, що розміщений в підручнику. На виконання завдання, що розміщені в зошиті з біології, часом витрачається по 3 години, так як відповіді приходиться шукати в інтернеті. Вказані відповіді теж виходять за рамки матеріалу в підручнику. Якщо програма навчання виходить за межі підручника , тоді вчителю потрібно надати і роз'яснити матеріал учням, а не давати учням на самостійне опрацювання нового матеріалу. І матеріал в 6 класі задає як при здачі ЗНО, і забагато задає як для мед.училища.
Просимо взяти скаргу і повідомте про виконану роботу.
Чекають відповіді незадоволені батьки 6 класів.
Якщо ви не приймете заходи, то напишемо скаргу в Міністерство освіти.
Наперед дякую.

З повагою Шмигуліна М.П

Понеділок, 15 лютого 2021, 21:24
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Маріє!

Викладене у Вашому зверненні питання було ретельно перевірене методистами методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради. За результатами перевірки встановлено, що відповідно до чинних нормативних документів у сфері освіти та враховуючи спрямування ранньої допрофільної підготовки в 6-му класі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 (хіміко-біологічний напрям) домашні завдання повинні заохочувати, стимулювати школярів до вивчення біології, розвивати в них індивідуальні здібності та інтереси до навчальної дисципліни.

Згідно з рішенням методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін (протокол від 10.09.2020 №1) схвалено використання додаткових освітніх ресурсів (робочі зошити, навчальні посібники, зошити з друкованою основою тощо), що доповнюють зміст підручників за умови уникнення перевантаження учнів та добровільної згоди батьків на фінансове забезпечення.

Адміністрація закладу провела роз’яснювальну роботу з викладачем предмету щодо дотримання п.6 розділу V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти (25.09.2020 № 2205) щодо тривалості виконання завдань для самопідготовки учнів у позанавчальний час (1,5 години на всі дисципліни у 6-9 класах).

Вівторок, 23 лютого 2021, 10:14
Громська А.М.

Добрый день! есть ли какие-то ограничения на объем домашнего задания по английскому языку для 2го класса? 

 

Понеділок, 15 лютого 2021, 13:13
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Громська А.М.!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1096 від 02 вересня 2020 року «Про внесення змін до методичних рекомендацій щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової української школи» домашнє завдання для учнів 2 класу є необов’язковим, але задля досягнення продуктивного результату та з метою підвищення учнівської компетентності учитель може скеровувати роботу учня поза уроків шляхом виконання завдань пошуково-дослідницького або творчого характеру.

Понеділок, 22 лютого 2021, 08:52
Соколенко Ірина Валеріївна

Доброго дня. Шановні працівники управління освіти, прошу дати роз'яснення щодо ситуації, яка скалась з харчуванням дітей у дитячому садочку №83 м. Херсона. А саме, меню дітей складається в основному з овочів, та фруктів. Їжа не смачна, діти відмовляються їсти, а про рибу та м'ясо вже навіть забули. В мене виникає логічне питання, куди поділись з меню такі необхідні продукти (риба, м'ясо) для повноцінного раціону дитини, і як буде нараховуватись платіжки за харчування дитини в задочку за січень, лютий? Фото складу меню маю, за потреби можу прикріпити або надати. Прошу розібратись в цьому важливому питанні, т.к. дитина проводить в садочку 8 годин, і приходить додому голодна.

П'ятниця, 12 лютого 2021, 10:11
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Ірино!

Тендерним комітетом управління освіти в січні 2021 року оголошено тендери на закупівлю продуктів харчування для закладів дошкільної освіти. Для забезпечення садочків повним набором продуктів харчування необхідно провести 23 тендери по 62 лотам кожний для кожного закладу, у тому числі 5 міжнародних торгів, 14 відкритих торгів та 4 спрощені закупівлі. Усі закупівлі на продукти харчування будуть проведені до кінця лютого.

Четвер, 18 лютого 2021, 09:58
Соколенко Ірина Валеріївна

Шановна Наталя, те, що є питання не вирішене щодо організації харчування у дитячому садочку, я розумію цілком. Дякую за відповідь, тепер маю надію, що питання вирішиться до кінця лютого. Мене цікавить питання, щодо оплати харчування! Буде нарахована оплата як звичайно, за нормальний раціон, або з урахуванням того, що харчування неповноцінне??

Шановна пані Ірино!

Залишки не використаних коштів батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти буде розподілено на наступні місяці поточного року і використано в повному обсязі для урізноманітнення щоденного меню.

Четвер, 18 лютого 2021, 12:25
Мангушева Галина Геннадіївна

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи має по закону ( а саме відповідно  до якої статті)право адміністрація дитячого садка 7 не пустити батьків, а саме одного представника батьківського комітету, на виховний весняний захід , а спираючись лише на Рекомендаційний лист до проведення культурно-масових заходів в період новорічних свят, коли представник БК має медичну санітарну книгу та обстеження на ковід, бахіли та маску. та у яких випадках і спираючись на який закон адміністрація має право відмовити хочаб одному з батьків ( який представляє інтереси всіх батьків групи) бути присутнім на заходах. Дуже чекаю на відповідь. Щиро дякую. 

Субота, 06 лютого 2021, 01:26
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Галино!

09 лютого 2021 року в управлінні освіти відбулася зустріч представників батьківської громадськості ЗДО №7, директора закладу Олени Бихалової та працівників управління. Під час зустрічі зʹясовано та вирішено   питання, порушені у Вашому зверненні. Керівнику вказано на  покращення роботи з батьками, своєчасність проведення роз’яснювальної роботи та неухильне дотримання вимог нормативних актів.

П'ятниця, 12 лютого 2021, 11:42
Долошкан Наталья Вячеславовна

Дети жалуются, на учителя математики, Фесенко Людмилу Евгеньевну, школа 34, 8 класс, не объясняет, мотивируя тем, что они не слушают, дети не понимают, не знают тем, оценки 5, 4. Домашку бракует, "вы списали с гдз", я с мужем, мой брат, помогаем, объясняем материал, чтоб они хоть что то усвоили. Поэтому что с уроков приходят с нулевыми знаниями. Попыталась поговорить, бросила трубку.

П'ятниця, 05 лютого 2021, 18:11
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Наталє!

Для учнів, які потребують допомоги в засвоєнні навчального матеріалу у закладі загальної середньої освіти № 34 з 01.09.2020 р., щоп’ятниці, на 7-му уроці, учителем математики, проводяться безкоштовні додаткові заняття з зазначеного предмета.

За інформацією директора школи, під час зустрічі з Вами, для дитини було запропоновано відвідування додаткових занять з математики.

Оскільки порушені у Вашому зверненні питання повністю лежать у площині повноважень адміністрації школи, директор закладу Ганна Жулінська готова допомогти Вам у їх вирішенні.

Вівторок, 16 лютого 2021, 10:53
Остапович Оксана Василівна

Обращаються к вам родители школи 35 г.Херсона, класс 3, директор школи

Юрченко Наталя Владимировна.

по поводу текучести кадров преподавателей. В частности, критическая ситуация сложилость с преподавателем по английскому языку. В течении 2 лет, что мы учимся в этой школе,у нас толком не было занятий, и часто сменялись учителя. В этом году году к нам школу пришла учительница Линик Ина и . Она преподавала недолгое время английский в 1-4 классах, но дети и взрослые заметили заметные успехи в обучении детей, при том, что есть огромные пробелы в образовании. Дети ее полюбили, понемногу начались успехи в учебе.Но и она уходит. А что значит для детей частая смена учителей? Ее последний рабочий день 05,02,2021 года. То есть школа опять остается без преподавателя а дети без учителя. Просим разобраться в истинных причинах массового ухода учителей. Наши дети имеют право на качественное образование. 

К этому обращению присоединяются родители:

Садомська О. Е.,Гладун В.О., Собко В .О., Цехоцька О. М.,Ковальчук Л.М, Крейза Т.М., Остапович О.В.

Вівторок, 02 лютого 2021, 23:52
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Оксано!

З метою опрацювання викладеної Вами інформації та вжиття відповідних заходів, представниками управління освіти 11 лютого п. р. здійснено виїзд до закладу освіти. Проведено аналіз наказів про звільнення педагогічних працівників, причин звільнення працівників; співбесіду з директором школи №35; анкетування учнів та вчителів.

На сьогодні школа №35 укомплектована педагогічними кадрами на 100%. Звільнені вчителі скористалися своїм правом і звільнилися за власним бажанням.

Директорці закладу освіти, яка несе персональну відповідальність за діяльність школи №35 згідно зі статтею  26 Закону України «Про освіту», рекомендовано визначити шляхи співпраці з усіма учасниками освітнього процесу. За вами, як учасниками освітнього процесу та активними членами батьківської громади, залишається право вносити пропозиції або зауваження адміністрації школи №35 щодо успішної діяльності закладу освіти.

П'ятниця, 19 лютого 2021, 14:50
Кошкіна Наталія Володимирівна

Шановна пані Кулик!

Хочу поскаржитись на Херсонський НВК №8, а саме на Фокіну Ірину Олексіївну!

Слова відомого педагога В.О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям» стали змістом педагогічної діяльності вихователя Корчкової Ярослави Геннадіївни та помічника вихователя Наталії Миколаївни. Уважне, чуйне, турботливе  ставлення до дітей разом з високою педагогічною майстерністю, сучасною цікавою методикою навчання відчули наші діти, вихованці середньої групи « Сонечко». Але сьогодні ми дізналися, що було звільнено чудових майстрів своєї справи з невідомої для нас причини, вихователі  часто змінюються і це сильно нас обурює, тільки діти починають звикати до нового вихователя на його зміну приходить наступний вихователь, з моєї точки зору це тому, що Ірина Олексіївна не цінує людей і поводиться з ними дуже зверхньо. Просимо Вас посприяти поверненню Ярослави Геннадіївни та Наталії Миколаївни.

Понеділок, 01 лютого 2021, 19:37
Наталя ЖУРЖЕНКО

Шановна пані Наталіє!

Для з’ясування фактів, викладених у Вашому зверненні, спеціалістами управління освіти буде здійснено перевірку із зазначеного питання.

П'ятниця, 12 лютого 2021, 13:24
Котейко Гана Миколаївна
Доброго дня. Хотілося б знати на яких підставах і з якими документами працює торгова точка в фойє школи номер 30. Реалізована там продукція заборонена для продажу в загальноосвітніх закладах. Газована солодка вода, чіпси, льодяники та ін. Також є випічка невстановленого походження. Не зрозуміло звідки її привезли і коли її приготували. До керівництва школи немає сенсу звертатися, так як без їх згоди цієї точки не було.
Пишу вам тому що втомилася боротися з онуком, який витрачає там гроші які йому даємо на обіди.
Понеділок, 01 лютого 2021, 09:21
Олена КУЛИК

Шановна пані Ганно!

     З метою з’ясування фактів, викладених у Вашому зверненні, спеціалістами управління освіти здійснено перевірку із зазначених питань.

     На момент перевірки перелік буфетної продукції, що пропонується учням Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30, відповідає новим санітарним нормам. Уся продукція має сертифікати якості.

     Управлінням освіти направлено лист керівникам закладів освіти щодо необхідності посилення контролю за організацією харчування дітей відповідно  до вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, а також виконання вимог до харчових продуктів, призначених для продажу дітям та підліткам у буфетах, розміщених у закладах освіти.

Середа, 10 лютого 2021, 10:57
Незадоволені батьки

Шановна пані Кулик!                  Дуже чекаю  від вас відповіді на моє звернення з приводу ігнорування у садку 80 навчання  моєї дитини та спілкування  з нею українською мовою. Ще раз наголошую, що порушується   закон про мову, а ви робите вигляд, що  нічого не відбувається. 

 

Субота, 30 січня 2021, 00:49
Олена КУЛИК

Шановні батьки!

До громадської приймальні сайту управління освіти надходить багато звернень від громадян нашого міста. Є питання (так звані технічні) на які спеціалісти управління можуть відповісти одразу, вони стосуються, наприклад, територій обслуговування закладів освіти, уся інформація стосовно подібних звернень розміщена на сайті і дописувачу залишається лише підказати де і у якому розділі її можна знайти. Але більшість питань вимагають детального з’ясовування усіх обставин події, і тільки після повного збору інформації спеціалісти управління освіти можуть відповісти на звернення громадян.

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються невідкладно але не пізніше 15 днів від дня їх отримання - ті, які не потребують додаткового вивчення. Загальний термін розгляду звернень не повинен перевищувати одного місяця від дня їх надходження.

Наразі повідомляємо, спеціалісти управління освіти отримали вашого листа, проблема викладена у зверненні з’ясовується. Щойно будуть розглянуті усі питання, вам буде надано відповідь на вказану електронну адресу.

Понеділок, 01 лютого 2021, 13:39
Ганна

Добрый день.

Подскажите, пожалуйста, на сколько правомерно и безопасно то, что окна классов и других аудиторий школы 56 зарешеченны. Решетки находятся с наружной стороны, замков, чтоб открыть, в случае пожара или другой необходимости для эвакуации, просто нет.

Пожарные входы в школе всегда заарыты(

Четвер, 28 січня 2021, 19:36
Олена КУЛИК

Шановна пані Ганно!

Стосовно Вашого звернення повідомляємо наступне:

Заходи протипожежної безпеки у закладах освіти організовують відповідно до «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України №974 від 15.08.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 вересня 2016 року за №1229/29359.

З 1 вересня 2020 року, згідно постанови головного державного санітарного лікаря №50 від 22 серпня 2020 року, здобувачі освіти для розвантаження головного входу щодня заходять до закладу через різні входи у тому числі і евакуаційні. Евакуаційні виходи не захаращені, зсередини закриваються на засуви.

Вище зазначеними Правилами пожежної безпеки дозволяється встановлення ґратів на вікнах приміщень з обладнанням, що має матеріальну цінність. У школі №56 ґрати мають вбудовані засуви і відчиняються з внутрішньої сторони. У разі надзвичайної ситуації їх можна буде легко відкрити зсередини класних кімнат.

Четвер, 04 лютого 2021, 15:27
Ганна Іванівна

Добрий день.

Ребенок регулярно жалуется на школьные завтраки. И не только на то, что они в 99% просто холодные,а и не вкусные. Он утверждает, что почти весь класс отказывается есть несъедобную запеканку или манную кашу, которая, если перевернуть тарелку, не течет и не выпадает, похожа на бетон(((. 

Что я как родитель могу сделать, чтоб убедиться в качестве , съедобности продуктов и температуре блюд, которые дают детям?

Четвер, 28 січня 2021, 19:26
Олена КУЛИК

Шановна пані Ганно!

Для того, щоб з’ясувати факти, викладені у Вашому зверненні, фахівцям управління освіти необхідно знати про який саме заклад йде мова. Просимо повідомити номер школи, в якій навчається Ваша дитина.

З порушеним питанням Ви можете також звернутися до керівника школи.

Водночас повідомляємо, що інформація про організацію харчування (перспективне, щоденне меню, фото готових страв) розміщена на сайтах закладів загальної середньої освіти та щоденно оновлюється.

Середа, 10 лютого 2021, 10:54
Ольга Іванівна

Шановна Олена Кулик!             Поясніть, чому у садку 80 заняття та спілкування з дітьми проходять на російській мові? Садок вважається україномовним. На зауваження по цьому питанню, менї вихователі  відверто наговорили грубощів. І це все коїться у старшій групі, з якої вже незабаром  йти до школи. 

Четвер, 28 січня 2021, 00:50
Олена КУЛИК

Шановна пані Ольго!

Відповідно до вимог Статуту освітній процес у закладі здійснюється українською мовою. Спілкування з дітьми впродовж дня має відбуватися виключно державною мовою.

Методисту методичного кабінету при управлінні освіти доручено до 15.02.2021 побувати у дитсадку, провести тестування батьків та надати методично-консультативну допомогу.

Для більш ефективного реагування на Ваше звернення, просимо повідомити вихователі якої саме групи спілкуються з дітьми російською мовою. Звертатися можна за тел. 49 50 20 або на сайт управління освіти через «Громадську приймальню».

Четвер, 04 лютого 2021, 15:30
Панченко Дар'я Володимирiвна

Доброго дня, шановні. Які школи в цьому році будуть організовувати набір першокласників до інклюзивних класів? 

Вівторок, 26 січня 2021, 10:14
Олена КУЛИК

Шановна пані Дар'є!

У місті в 2020/2021 навчальному році інклюзивне навчання організовано в 16 закладах загальної середньої освіти (№4, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 25, 26, 33, 34, 37, 38, 45, ш-с №86).

Утворення інклюзивного класу в закладі освіти регулюється наказом керівника закладу. Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування.

Раджу з відповідною заявою звернутися до обраного закладу освіти, після чого керівник клопотатиме перед управлінням освіти міської ради про відкриття такого класу.

Четвер, 28 січня 2021, 15:17
Шапаренко Анна Вячеславовна

Мой ребенок идет в этом году в первый класс.Прописаны в другом городе.Можно ли подать заявления в несколько школ?и что делать,если везде будет отказ?

П'ятниця, 22 січня 2021, 15:15
Олена КУЛИК

Шановна пані Ганно! 

У статті 13 Закону України «Про освіту» зазначено, що «кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що найбільш доступний до місця проживання дитини». Тому першочергове зарахування до 1 класу мають право діти, які проживають на території обслуговування закладу загальної середньої освіти.

 Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», батьки (один з батьків) мають право до 31 травня подати заяву та необхідні документи (їх копії) до обраного закладу освіти для зарахування на вільні місця.

З переліком необхідних документів для зарахування, можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#n34, або знайти на сайті обраної Вами школи.

Четвер, 28 січня 2021, 15:15
Анна
Почему школа 44 не проводит уроки онлайн? Все только задают задания в гуглклассе ( розберіть самостійно, опрацюйте параграфи самостійно...). А где же объяснения учителей? Почему в других школах учителя дают уроки дистанционно, а у нас НЕТ? Дети не должны разбирать новые темы по ВСЕМ предметам САМОСТОЯТЕЛЬНО!  Это обязанность УЧИТЕЛЯ!
Неділя, 17 січня 2021, 12:12
Олена КУЛИК

Шановна пані Анно!

За інформацією директора Херсонського ЗЗСО №44 навчання в школі, проводиться відповідно до Положення про дистанційне навчання в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, затвердженого рішенням педагогічної ради від 28.08.2020 р. протокол №16. Керуючись Положенням педагогічні працівники обирають форми, методи і засоби дистанційного навчання, а також визначають доцільність проведення конкретного навчального заняття в синхронному (не менше 30% від загального навчального часу) або асинхронному режимі.

У роботі з учнями використовують електронну платформу Google classroom та додаток Zoom.

Для конкретного реагування на Ваш запит, просимо вказати, у якому саме класі та з яких дисциплін не проводяться дистанційні уроки і учні самостійно опрацьовують навчальний матеріал.

Четвер, 28 січня 2021, 15:19
Лехкодер Максим

Доброго дня! Підкажіть, скільки шкіл міста мають куточок живої природи та чим регламентується наявність такого куточка? Дякую

Субота, 16 січня 2021, 14:58
Олена КУЛИК

Шановний пане Максиме!

Наявність та робота куточків живої природи в закладах загальної середньої освіти регламентується наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2018 року № 283 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи» та листом Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 29.03.2018 року № 2-14-1055/0/18/323.05 «Про реалізацію заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи».

Відповідно до повноважень управління освіти, враховуючи автономію закладів освіти, визначену ст.. 23 Закону України «Про освіту», статистика щодо наявності живих куточків у закладах освіти управлінням освіти не здійснюється.

Вівторок, 19 січня 2021, 15:39
Олег Миколайович

Поясніть, будь ласка, чому вже другий раз поспіль вчителям затримують заробітну плату? Попередній раз виплатили 30 грудня, хоча раніше заробітна плата приходила до 28 включно. Цей раз 15-го січня також не заплатили, хоча 16 та 17 - це вихідні. Ми - родина молодих вчителів і нам потрібно платити оренду помешкання та комунальні послуги. Заробітна плата молодого учителя і без того низька, ще й затримують. Схоже на знущання. Прошу Вас вжити заходів. Чекаю на Вашу відповідь. Дякую!

П'ятниця, 15 січня 2021, 19:14
Олена КУЛИК

Шановний пане Олеже!

Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам закріплені в ст. 115 КЗпП і ст. 24 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР.

Відповідно до Колективної угоди між управлінням освіти Херсонської міської ради і Профспілки працівників освіти і науки міста Херсона аванс виплачується не пізніше 20-го числа поточного місяця, зарплата – 5-го числа наступного місяця.

У разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Тому терміни виплати заробітної плати херсонським вчителям не порушені. Впродовж минулого року аванс та заробітна плата нараховувалися працівникам галузі освіти раніше граничного терміну, але через те, що на початку кожного року змінюються банківські рахунки, у січні кошти будуть нараховані 20 числа поточного місяця.

Вівторок, 19 січня 2021, 15:37
Марія Бурба

Добрий день! У школі 41 взагалі не проводяться у роки онлайн. Тільки домашні завдання та тести. Фактично діти з батьками займаються самоосвітою.

Чи правильно діє керівництво школи,дозволяючи такий вид навчання вчителям?

Четвер, 14 січня 2021, 15:44
Олена КУЛИК

Шановна пані Маріє!

Усі роз’яснення стосовно організації освітнього процесу під час дистанційного навчання у закладі освіти де навчається Ваша дитина, має надати адміністрація школи.

Відповідно до п. 6, 11, 12 розділу І, п. 3,5 розділу ІV Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 08.09.2020 № 1115 заклад освіти у рамках власної автономії має можливість визначати форми організації освітнього процесу для забезпечення дистанційного навчання.

Спосіб, у який керівник закладу здійснює контроль за виконанням освітніх програм учнями та педпрацівниками, схвалює педрада.

https://mon.gov.ua/ua/news/vidsogodni-nabuvayut-chinnosti-onovleni-umovi-distancijnogo-navchannya-u-shkolah

Водночас повідомляємо, що Міністерство охорони здоров’я України розробило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Документ набув чинності з 1 січня 2021 року.

У ньому є пункт «Вимоги щодо роботи з технічними засобами». Згідно цього пункту, якщо під час заняття використовуються технічні засоби навчання, вчитель має чергувати види навчальної діяльності. Існують певні вимоги, скільки часу діти різного віку можуть безперервно працювати з технічними засобами під час уроку:

  • для учнів 1 класів — не більше 10 хвилин; 
  • для учнів 2 — 4 класів — не більше 15 хвилин; 
  • для учнів 5 — 7 класів — не більше 20 хвилин; 
  • для учнів 8 — 9 класів — 20 — 25 хвилин; 

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 — 11(12) класів — не більше 25 — 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 — 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Під час уроку, після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми. Ці вправи наводяться у додатку 3 регламенту. 

https://eo.gov.ua/2020/12/15/novyy-sanitarnyy-rehlament-dlia-shkil-shcho-zminylosia/

П'ятниця, 15 січня 2021, 09:12
Монастырская зоя львовна

Прошу пояснить,каким образом должно проходить дистанционное обучение? В школе 31 класс 7 а по одному уроку в день,остальное на самостоятельное изучение,а дз задают в полном обьеме

Вівторок, 12 січня 2021, 17:59
Олена КУЛИК

Шановна пані Зоє!

Усі роз’яснення стосовно організації освітнього процесу під час дистанційного навчання у закладі освіти де навчається Ваша дитина, має надати адміністрація школи.

Відповідно до п. 6, 11, 12 розділу І, п. 3,5 розділу ІV Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН України від 08.09.2020 № 1115 заклад освіти у рамках власної автономії має можливість визначати форми організації освітнього процесу для забезпечення дистанційного навчання.

Спосіб, у який керівник закладу здійснює контроль за виконанням освітніх програм учнями та педпрацівниками, схвалює педрада.

https://mon.gov.ua/ua/news/vidsogodni-nabuvayut-chinnosti-onovleni-umovi-distancijnogo-navchannya-u-shkolah

Водночас повідомляємо, що Міністерство охорони здоров’я України розробило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Документ набув чинності з 1 січня 2021 року.

У ньому є пункт «Вимоги щодо роботи з технічними засобами». Згідно цього пункту, якщо під час заняття використовуються технічні засоби навчання, вчитель має чергувати види навчальної діяльності. Існують певні вимоги, скільки часу діти різного віку можуть безперервно працювати з технічними засобами під час уроку:

  • для учнів 1 класів — не більше 10 хвилин; 
  • для учнів 2 — 4 класів — не більше 15 хвилин; 
  • для учнів 5 — 7 класів — не більше 20 хвилин; 
  • для учнів 8 — 9 класів — 20 — 25 хвилин; 

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 — 11(12) класів — не більше 25 — 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 — 20 хвилин на другому навчальному занятті.

Під час уроку, після роботи з технічними засобами учні обов’язково мають робити вправи для профілактики зорової та статичної втоми. Ці вправи наводяться у додатку 3 регламенту. 

https://eo.gov.ua/2020/12/15/novyy-sanitarnyy-rehlament-dlia-shkil-shcho-zminylosia/

П'ятниця, 15 січня 2021, 09:08
Екатерина Ивановна

У меня вопрос, когда будут выплачивать зарплату детям и их родителям за самообучение в период карантина? На каком основании учителя школы 44 получают зарплату? Ни одного урока онлайн ни в весенний карантин, ни на самоизоляции класса в первом семестре, ни сейчас!!! Все только задают задания в гуглклассе ( розберіть самостійно, опрацюйте параграфи самостійно...). А где же объяснения учителей? Почему в других школах учителя дают уроки дистанционно, а у нас НЕТ? Дети не должны разбирать новые темы по ВСЕМ предметам САМОСТОЯТЕЛЬНО!  Это обязанность УЧИТЕЛЯ!

Вівторок, 12 січня 2021, 16:59
Олена КУЛИК

Шановна пані Катерино!

За інформацією директора Херсонського ЗЗСО №44 навчання в школі, проводиться відповідно до Положення про дистанційне навчання в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, затвердженого рішенням педагогічної ради від 28.08.2020 р. протокол №16. Керуючись Положенням педагогічні працівники обирають форми, методи і засоби дистанційного навчання, а також визначають доцільність проведення конкретного навчального заняття в синхронному (не менше 30% від загального навчального часу) або асинхронному режимі.

У роботі з учнями використовують електронну платформу Google classroom та додаток Zoom.

Для конкретного реагування на Ваш запит, просимо вказати, у якому саме класі та з яких дисциплін не проводяться дистанційні уроки і учні самостійно опрацьовують навчальний матеріал.

Четвер, 28 січня 2021, 15:20
Powered by JoomVita VitaBook